-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju BNP Paribas Bank Polska S.A. - partnerem Projektu Lato w Mieście z Motogen.pl 2019 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

BNP Paribas Bank Polska S.A. - partnerem Projektu Lato w Mieście z Motogen.pl 2019

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy ogłosić, że BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna został partnerem projektu Lato w Mieście z Motogen.pl 2019.

Czym jest projekt Lato w Mieście? Wszelkie informacje znajdziecie tutaj.

 

BNP Paribas to jedna z największych grup kapitałowych w strefie Euro. Powstała we Francji z połączenia największych lokalnych instytucji finansowych.

 

Motocyklistom oferuje bardzo korzystne narzędzia finansujące zakup jednośladu takie jak leasing czy raty bez względu na to, czy kupujący  jest osobą prywatną, czy firmą.

 

Sprawdźcie koniecznie ich ofertę i odwiedźcie stronę być może nie zdawaliście sobie sprawy, że zakup pojazdu może być tak niewielkim obciążeniem dla budżetu!!!

Śledźcie losy Projektu Lato w Mieście z Motogen.pl na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl.

 

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

 

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści