-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata BMW: Wyjedź na RR days i przetestuj na torze S1000RR Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

BMW: Wyjedź na RR days i przetestuj na torze S1000RR

BMW Motorrad już po raz szósty zaprasza na imprezę BMW RR Days. Otwarty event na torze wyścigowym odbędzie się w dniach 10 - 11 maja w swojej tradycyjnej lokalizacji czyli na Automotodromie Brno w Czechach. Poza jazdą na swoich własnych motocyklach uczestnicy mają możliwość przetestowania na torze wyścigowym nowego, dobrze znanego z serii wyścigowych Superbike - BMW S 1000 RR.

 

Obowiązuje rejestracja uczestników i opłata rejestracyjna. Wstęp na tor wyścigowy możliwy jest wyłącznie w odpowiednim stroju motocyklowym. Organizatorzy zalecają integralny kask motocyklowy z zapięciem typu DD, jednoczęściowy skórzany kombinezon motocyklowy z ochraniaczami, skórzane rękawice i odpowiednie buty.

 

Na własną odpowiedzialność jednakże uczestnicy mogą korzystać ze standardowych kasków, kurtek i spodni motocyklowych z ochraniaczami.

 

 

 

Cena udziału w jednym dniu wydarzenia to 169 / 180 EUR w zależności od daty zgłoszenia.

Koszt udziału w 2 dniach wynosi 315 / 330 EUR.

 

Opłata obejmuje 5 x 20 minut jazdy po torze na własnym motocyklu, 1 x 20 minut jazdy na torze nowym BMW S 1000 RR (w zależności od dostępności) oraz posiłki i napoje jak również obowiązkowy pomiar czasu (kaucja za transponder płatna osobno).

 

Uczestnictwo jest otwarte dla motocykli wszystkich producentów.

 

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji: http://bmw-rrdays.com/

 

Relację Szymona z zeszłorocznej edycji znajdziecie tutaj.

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści