-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocyklowe Mistrzostwa Superbike Ayrton Badovini powróci na Aragon Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

WSBK

Ayrton Badovini powróci na Aragon

Ayrton Badovini pechowo rozpoczął sezon 2013 na torze Phillip Island, gdzie nabawił się kontuzji nogi. Wszystko wskazuje na to, że długa przerwa pomiędzy pierwszą a drugą rundą dobrze mu zrobi. Zawodnik zamierza wrócić w pełni sił.

W wypowiedzi dla WorldSBK.com Badovini poinformował, że już usunięto mu gips i że teraz czeka go wizyta w klinice Mobile, gdzie rozpocznie się rehabilitacja. Najpierw jednak lekarze muszą dociec, dlaczego boli go lewe kolano.

Kolejna runda Superbike World Championship odbędzie się dopiero 14 kwietnia, więc Badovini ma sporo czasu na powrót do zdrowia. Zawodnik powiedział, że rokowania są dobre i że powinien być w stanie wystartować na torze Aragon.Oczywiścienajpierw trzeba dowiedzieć się, co jest nie tak z kolanem. Włochowi dawało się we znaki także złamane żebro, ale wkrótce powinien powrócić do ćwiczeń.

„Mamy nadal miesiąc i to sprawia, że czuję się lepiej. Praca wre zarówno w Ducati, jak i w siedzibie Alstare. Jestem przekonany, że wrócimy silni na Aragon. Po rundzie zaplanowano również testy, więc śmiało mogę powiedzieć, że nasz sezon oficjalnie rozpocznie się w Hiszpanii".

...
oceń ten materiał:
Ayrton Badovini Ayrton Badovini
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści