Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Aprilia Caponord 1200 z półaktywnym zawieszeniem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Aprilia Caponord 1200 z półaktywnym zawieszeniem

Motocykle turystyczne mają za zadanie dowieźć kierowcę na miejsce bez awarii i bolącego tyłka. Aprilia postanowiła przenieść poziom komfortu na wyższy poziom i w nowej Caponord 1200 znajdziemy między innymi zawieszenie z systemem aktywnego tłumienia.

Aprilia Dynamic Damping to autorskie rozwiązanie producenta, które ma sprawiać, że motocykl będzie prowadził się stabilnie i będzie wygodny niezależnie od tego, czy będziemy wykonywać manewr nagłego hamowania, sunąć po dziurawej drodze czy pokonywać trudny zakręt.

ADD to system półaktywnego zawieszenia połączonego z komputerem, który zbiera dane z zawieszenia i uzależnia od nich jego pracę. Dzięki temu ADD ma sprawić, że nawet nie poczujemy jak przejeżdżamy przez dziurę, a motocykl będzie zachowywał równowagę w każdej sytuacji. W poniższym klipie możecie zobaczyć jak działa system Aprilia Dynamic Damping w modelu Caponord 1200.

 

Więcej o motocyklach Aprilia Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

...
oceń ten materiał:
2013 Aprilia Caponord 1200 2013 Aprilia Caponord 1200
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści