Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki

Aplikacja MyGarage Yamaha

James May z programu TopGear (obecnie The Grand Tour) twierdzi, że jego ulubiona gra on-line to konfigurator Porsche 911. Teraz podobną „grę” oferuje Yamaha.

Za pomocą nowej, połączonej i rozszerzonej aplikacji na telefon Yamaha MyGarage można przekonać się, jak może wyglądać Yamaha, gdy zostanie ubrana w firmowe akcesoria. MyGarage łączy całość wielokrotnie nagradzane konfiguratory 3D Yamahy, które należą do najpopularniejszych aplikacji na telefon dotyczących customizacji jednośladów. Liczba pobrań to przeszło 700 tysięcy razy.

 

MyGarage umożliwia dokonanie konfiguracji niemal każdego motocykla lub skutera. To łatwy i szybki sposób, aby sprawdzić, jak będzie wyglądał jednoślad z zestawem wybranych, oryginalnych akcesoriów. Prezentacja motocykli odbywa się w czasie rzeczywistym, w formacie 3D, który pozwala na oglądanie doposażonego pojazdu pod dowolnym katem, w rozdzielczości HD.

 

Dostępna bezpłatnie aplikacja obejmuje nie tylko motocykle klasy Hyper Naked, Sport Heritage, Supersport, Sport Touring czy sportowe skutery, ale również serie modeli Adventure i Urban. Pozostawiono najbardziej popularne funkcje poszczególnych aplikacji, dlatego nadal można porównywać projekty, udostępniać je znajomym, a także przesłać ostateczną wersję konfiguracji do lokalnego dealera Yamahy i zrealizować marzenie o posiadaniu upragnionego motocykla. Ponadto, projekty stworzone poprzednio w poszczególnych aplikacjach nie znikną, lecz nadal będą dostępne w nowej aplikacji w ostatniej zapisanej formie.

 

Warto sprawdzić ją samemu. Aplikacja MyGarage jest dostępna w wersjach obsługiwanych przez systemy iOS i Android.

 

 

Film o nowej aplikacji MyGarage:

 

 

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor naczelny
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści