Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Akcja z użyciem broni. Odzyskano skradzione z olsztyńskiego salonu KTM motocykle Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Akcja z użyciem broni. Odzyskano skradzione z olsztyńskiego salonu KTM motocykle

17 motocykli KTM i dwie Yamahy skradzione z olsztyńskiego salonu KTM, zostały odnalezione przez policję i wkrótce wrócą do właściciela.

Skradzione z olsztyńskiego salonu KTM motocykle zostały odnalezione przez policjantów. Okazało się, że sprawcy nie wywieźli swych łupów daleko - trzymali je na terenie jednej z wsi w gminie Godkowo w powiecie elbląskim. Policjanci, którzy pojawili się tam, musieli oddać strzały ostrzegawcze, ponieważ jeden ze sprawców zaatakował ich. Aresztowano dwie osoby i odzyskano motocykle.

 

Zobacz: Zuchwała kradzież w Olsztynie. Z salonu zniknęło 17 nowych KTM-ów i dwie Yamahy

 

"Chcielibyśmy bardzo podziękować Policji z Komendy Miejskiej oraz Wojewódzkiej w Olsztynie! - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej dealera, KTM Wojciechowicz. - Wspaniale wykonaliście swoją pracę! Jesteście prawdziwymi PROFESJONALISTAMI! Dzięki Wam możemy stanąć na nogi po tym koszmarnym zdarzeniu i wrócić do normalności! Teraz wiemy też, że takie kradzieże jak również pościgi nie zdarzają się tylko w filmach, a prawdziwi bohaterowie istnieją naprawdę!"

 

Skradzione motocykle wkrótce wrócą do salonu.

 

Więcej o motocyklach KTM

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Właściciele i pracownicy salonu KTM w Olsztynie dziękują policji Właściciele i pracownicy sa...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści