Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Akcesoria od TRW – zbiorniczek płynu hamulcowego, podświetlenie tablicy rejestracyjnej, osłona łańcucha Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Akcesoria od TRW – zbiorniczek płynu hamulcowego, podświetlenie tablicy rejestracyjnej, osłona łańcucha

TRW większości motocyklistów kojarzy się przede wszystkim z dobrymi jakościowo materiałami eksploatacyjnymi, jak klocki hamulcowe i tarcze. Ale firma nie ogranicza się tylko do wytwarzania tych elementów. W ich dość przepastnym katalogu można znaleźć też akcesoria, jakich pewnie byśmy się nie spodziewali. Przedstawiamy dziś trzy z nich.

Zbiorniczek płynu hamulcowego

 

Wykonany z niezwykłą pieczołowitością zbiorniczek może znaleźć miejsce na kierownicy zarówno maszyny sportowej, jak i gustownego customa. Niezwykle wysoka jakość i estetyka na najwyższym poziomie. Działa i wygląda bardzo dobrze. Cena 364 zł.

 

 

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej

 

Jak wszystkie produkty TRW ma wszystkie niezbędne certyfikaty, niestraszna jest więc nam kontrola. Oświetla tablicę intensywnym, białym światłem, jest estetyczne i niewielkich rozmiarów. Wygląda dobrze i tak też działa. Dyskretne logo i niezwykła jakość wykonania sprawia, że wygląda dobrze na większości motocykli. Cena od 273 zł.

 

 

Osłona łańcucha

 

Uniwersalna osłona łańcucha od TRW to prosty montaż i gustowne wykończenie. Ażurowa, aluminiowa konstrukcja sprawia, że trudniej o bardziej efektowną i lżejszą osłonę. Najlepiej pasuje do maszyn sportowych i motocykli typu naked. Oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Cena: od. 250 zł.

 

 

Prezentowane akcesoria to tak naprawdę tylko niewielki wycinek oferty TRW. Jeśli przerabiacie, modernizujecie czy upiększacie swój motocykl, a jeszcze nie wpadł wam w ręce katalog akcesoriów TRW, warto zajrzeć na ich stronę i pobrać katalog. Jeśli cenicie jakość i estetykę wykonania, na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor naczelny
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści