Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross AMA SUPERCROSS 2016- RD17 Las Vegas PEŁNA RELACJA WIDEO Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

AMA SUPERCROSS 2016- RD17 Las Vegas PEŁNA RELACJA WIDEO

Niestety nastał ten moment, w którym musimy pożegnać się ze spektakularnym cyklem AMA Supercross. Tradycyjnie finał zmagań zagościł w Las Vegas, by na Sam Boyd Stadium rozstrzygnąć, który z zawodników otrzyma tytuł mistrzowski

Ostatni wieczór supercrossowych zmagań odbył się w wyjątkowo trudnych warunkach. Obfite opady deszczu sprawiły, że siedemnasta eliminacja sezonu 2016 była stanowczo jedną z najtrudniejszych i najwolniejszych eliminacji w historii. Zawodnicy, walcząc z bardzo grząską i śliską nawierzchnią, często zaliczali upadki, co sprawiło, że wyścigi wszystkich klas były nieprzewidywalne i jeszcze bardziej emocjonujące.

 

Jak to bywa w Stanach Zjednoczonych, zwieńczenie sezonu odbyło się przy pełnych trybunach. Na widowni zgromadziło się aż 37 tysięcy kibiców żądnych supercrossowych wrażeń. Mimo że w klasie "dużych motocykli" nie było niespodzianek, ponieważ Ryan Dungey zapewnił sobie tytuł mistrza klasy SX450 już przed ostateczną rozgrywką w Las Vegas. Jednak walka trwała do samego końca i Dungey potwierdził, że w tym sezonie nie ma sobie równych. W ten weekend po raz 9 stanął na najwyższym stopniu podium.

W obydwu strefach SX 250 na wyłonienie zwycięzców przyszło nam czekać aż do ostatniej rundy. Nie będę psuł wam zabawy i nie podam ostatecznych wyników. Zapraszam do obejrzenia całej relacji wideo z wyścigowego wieczoru. Gdybyście jednak byli bardzo niecierpliwi, wyniki znajdziecie w poniższym linku.

 

Pełne wyniki 17 rundy w Las Vegas
 

Pełna relacja wideo:


2016 Las Vegas Supercross Full Length Race... przez CBM-RACING

Więcej o motocyklach KTM
oceń ten materiał:
AMA SX Las Vegas 2016 Zdjęcie: Racer X, Cudby AMA SX Las Vegas 2016 Zdjęc...
AMA SX Las Vegas 2016 Zdjęcie: Racer X, Cudby AMA SX Las Vegas 2016 Zdjęc...
AMA SX Las Vegas 2016 Zdjęcie: Racer X, Cudby AMA SX Las Vegas 2016 Zdjęc...
Zobacz galerię

AMA SUPERCROSS 2016- RD17 Las Vegas

24
zdjęcia
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści