Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Turystyka Wyprawy motocyklowe 5 najlepszych, najbardziej krętych motocyklowych tras w Polsce [majówka, wakacje, długi weekend] Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Wyprawy

5 najlepszych, najbardziej krętych motocyklowych tras w Polsce [majówka, wakacje, długi weekend]

Polscy motocykliści z zazdrością patrzą na takie rejony Europy jak Alpy, chorwackie wybrzeże, czy hiszpańska Riviera, gdzie nie uświadczysz prostej drogi, a krętych asfaltów jest co niemiara. Czy rzeczywiście, jeżeli chcemy wyszaleć się na naszych motocyklach, drąc podnóżkami o asfalt, mamy tylko dwa wyjścia: jechać na tor, albo poza granice naszego kraju? Niekoniecznie.

Poznajcie pięć miejsc, a właściwie pięć dróg, leżących w Polsce, które każdy polski motocyklista po prostu powinien przejechać. Znacie je? A może znacie ich więcej? Oto nasz typy:

 

1. Wujskie Serpentyny

 

To bardzo dobrej jakości droga krajowa nr 28 łącząca wieś Wujskie z Tyrawą Wołoską, położona w Górach Słonnych w woj. podkarpackim. Droga ta składa się w sumie z 18 zakrętów, wśród których 16 to typowe agrafki zmieniające kierunek jazdy o 180 stopni. Jest to jedna z najpiękniejszych dróg w Polsce, wijąca się przez lasy bukowe, objęte programem Natura 2000.

 

 

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści