Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju II edycja Red Bull 111 Megawatt już we wrześniu! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

II edycja Red Bull 111 Megawatt już we wrześniu!

Po udanym debiucie w 2014 roku, impreza zyskała miano największego masowego wyścigu enduro w Europie Środkowo-Wschodniej

5-6 września 2015 r. uczestnicy zmierzą się ze spektakularną trasą i off-roadową elitą, w tym z 6-krotnym Mistrzem Świata Super Enduro Tadkiem Błażusiakiem. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 23 czerwca na stronie www.redbull.pl/111megawatt. Partnerem strategicznym imprezy jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

 

500 zawodników na starcie, ryk silników motocykli rozlegający się po dotychczas niedostępnym dla takich maszyn terenie, król dyscypliny – Tadeusz „Taddy” Błażusiak i megaenergetyczna walka o ukończenie wyścigu. Tak wyglądała ubiegłoroczna, pierwsza edycja Red Bull 111 Megawatt, entuzjastycznie przyjęta przez środowisko motoryzacyjne. Już za nieco ponad 4 miesiące (5-6 września) w szranki ze światową czołówką ponownie będą mogli stanąć fani enduro z Polski i zagranicy. Swój udział potwierdził Błażusiak, który nie krył radości, że ponownie będzie mógł startować przed rodzimą publicznością.

 

„Bardzo się cieszę, że znów będę mógł ścigać się w naszym kraju. Mam nadzieję, że znów wszyscy uczestnicy będą mieli pod dostatkiem wyzwań i prawdziwych sportowych emocji. Atmosfera w ubiegłym roku była niesamowita! Jeszcze długo po zakończeniu zawodów, impreza była szeroko komentowana przez międzynarodową, motocyklową społeczność. Jestem dumny, że wydarzenie w Polsce jest tak dobrze wspominane” – powiedział Taddy.

 

Zawody, które rozegrają się po raz drugi w należącej do Polskiej Grupy Energetycznej Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, na dobre wpisały się w portfolio najważniejszych imprez motocyklowych, dołączając do światowego kalendarza Hard Enduro. Red Bull 111 Megawatt jest jednym z przystanków tego prestiżowego cyklu obok Hell’s Gate czy Red Bull Hare Scramble.

 

Partnerem strategicznym zawodów Red Bull 111 Megawatt jest PGE Polska Grupa Energetyczna. Rejestracja na zawody rozpocznie się 23 czerwca 2015 na stronie internetowej www.redbull.pl/111megawatt.

Red Bull 111 Megawatt to także okazja to zdobycia ekskluzywnych nagród na miejscu zawodów. Dołącz do programu Red Bull MOBILE Collect i weź udział w wydarzeniu. Więcej o programie na stronie www.redbullmobilecollect.pl.

 

 

TV   

WIDEO
oceń ten materiał:
Zjęcie: Redbull content pool II edycja Red Bull 111 Mega...
Zjęcie: Redbull content pool II edycja Red Bull 111 Mega...
Zjęcie: Redbull content pool II edycja Red Bull 111 Mega...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści