Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju 18-20.05 Wiosna z Ducati - impreza dla każdego motocyklisty! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

18-20.05 Wiosna z Ducati - impreza dla każdego motocyklisty!

Najwspanialsza dla każdego motocyklisty pora roku już na dobre zawitała w naszym kraju, jednakże kulminacją motocyklowej wiosny będzie weekend 18-20 maja, kiedy to nad Zalewem Cedzyna będzie miała miejsce nietuzinkowa impreza Wiosna z Ducati – mimo, że mająca Ducati w nazwie, to dedykowana wszystkim motocyklistom!

Wiosna z Ducati to jedyna w swoim rodzaju impreza, na której każdy motocyklista, nawet ten, który nigdy w życiu nie siedział na włoskim motocyklu, może poczuć wspaniałego ducha Ducati. W dotychczasowych edycjach imprez spod znaku Ducati Tour brali udział fani chopperów, japońskich motocykli sportowych, czy niemieckich ciężkich enduro i... każdy z nich znajdował coś dla siebie.

 

W tym roku bazą imprezy będzie malowaniczo położny nad Zalewem Cedzyna, czterogwiazdkowy obiekt - Hotel Uroczysko SPA&Business, zapewniający wszystkim gościom moc atrakcji – takich baseny, sauny i zabiegi SPA oraz jedną z najlepszych w regionie kuchnię!

 

Zapisz się już teraz!


Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Oczywiście Wiosna z Ducati to nie tylko wspaniała baza noclegowa, to przede wszystkim wspaniałe trasy motocyklowe z podziałem na grupy prowadzone przez najlepszych, znanych w motocyklowej branży przewodników.

 

W ręce uczestników, organizator oddaje kilkanaście testowych motocykli Ducati, więc będzie szansa przekonać się na własnej skórze jak jeżdżą najnowsze, bolońskie maszyny.

 

Testowe Ducatito nie wszystko! Przez cały czas trwania imprezy, dla wszystkich uczestników , którzy zapragną wycieczki w mniej zobowiązującym stylu, będą dostępne skutery Vespai Piaggio oraz kultowe Mondiale!

 

Imprezy Ducati Tour słyną z konkursów i licznych atrakcji. Ostatnio był to helikopter Ducati, a tym razem… atrakcji także nie zabraknie. Organizatorzy stopniowo będą odkrywali rąbka tajemnicy, publikując kolejne nowości na stronie www.ducatitour.pl.

 

Jeździsz na Ducati?
Musisz być na tej imprezie!

Nie masz motocykla Ducati?
Tym bardziej powinieneś tu przyjechać i poczuć wspaniały klimat włoskiej motoryzacjioraz poznać ludzi, którzy go tworzą.

 

Dowiedz się więcej o imprezie i zapisz się póki są jeszcze miejsca!

 

A tak wyglądała ostatnia, ubiegłoroczna impereza z serii Ducati Tour – Jesień z Ducati

 

 

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści